Állásajánlat: FELVONÓ SZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTLIFTS-1130

Mennyit szeretne keresni? Ügyfelünknél a jó szakember megkapja amit kér!

ÖN mondja a bérezést!

Megbízónk a versenytársakénál magasabb, kiemelkedő bérezést tud biztosítani, ezen felül céges AUTÓ és TELEFON is jár a munkavégzéshez.

További juttatások:
  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas és családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség

Magyarország egyik legnagyobb innovatív, dinamikusan fejlődő felvonó gyártó és telepítő vállalata keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

GYAKORLATTAL és/vagy KÉPESÍTÉSSEL rendelkező FELVONÓ SZERELŐ

Elvárások:
  • Felvonószerelésben szerzett gyakorlat
Előny:
  • Szakirányú végzettség
Feladatok:
  • Személyfelvonó szerelés
  • Lépcsőlift szerelés
  • Ételfelvonó szerelés
  • Teherfelvonó szerelés stb.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.