Állásajánlat: PRODUCT MANAGER (HASZONGÉPJÁRMŰ KERESKEDELEM)

Hivatkozási szám: MSTPRODU-1130

Partnerünk egy haszongépjármű kereskedelemmel foglalkozó cég. Számukra keresünk vevői/ gyári és kereskedői kapcsolattartáshoz angolul nagyon jól beszélő szakembert az alábbi pozícióba:

PRODUCT MANAGER

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A fő feladat: az értékesítőktől beérkező vevői igényeknek megfelelő műszaki kivitel kialakítása, egyeztetve a gyártóval, majd a termék végigkísérése a vevőnek történő átadásig, pontos adminisztrációval.

  • Az értékesítők támogatása a legjobb ajánlat kiadásához

  • A megrendelések rögzítése

  • Az elektronikus árlista technikai és árszint kezelése az értékesítés hatékonyságának biztosításához

  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártóval a termelési és kiszállítási folyamatok kapcsán

  • Raktári készlet figyelése, javaslattétel az után rendelésekre

  • Műszaki tréningeken, kiállításokon részvétel (külföld 2-3 havonta), majd az információk átadása a kereskedők részére

  • Műszaki tréningek, oktatások tartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Néhány éves hasonló kvalitásokat igénylő pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

  • Alapos haszongépjármű ismeretek (motorok, hajtás láncok, alkatrészek, kiegészítők)

  • Tárgyalási angol nyelvtudás szóban és írásban – a gyári kapcsolattartáshoz elengedhetetlen!

  • MS Office alapos ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Alapos, precíz munkavégzés

  • Jó szervezőkészség, önállóság

Mit ajánl Önnek a cég?

  • Fix alapbér + jutalék + céges autó + telefon + laptop

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem, hogy magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!