Állásajánlat: RECEPCIÓS / Budapest

Állásajánlat: RECEPCIÓS
Hivatkozási szám: MSTRECEP-1130

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretnél egy sokszínű és változatos munkát?
Szeretnél egy fiatalos, jól összeszokott csapatban dolgozni?
Szeretnél családias légkörben dolgozni, ahol munkádat elismerik és megbecsülik?

Ha a fenti kérdésre igennel válaszoltál TÉGED keresünk!

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára, a legnagyobb piaci szereplő Észak-Amerikában, regionális vezető pozícióval bír Európában és megvetette lábát Ázsiában is.

Budapesti irodájukba keresünk egy kommunikatív, mosolygós személyiségű kollégát az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Feladatok:

  • SAP bevételezés, eseti Purchase Request készítés, elszámolások készítése,
  • Hotel foglalások, taxi/repülőjegy rendelés, meetingek/cateringek előkészítése,
  • Autóflotta kezelés,
  • Irodaszerek és reprezentációs termékek rendelése,
  • Vállalati dokumentumok teljes körű kezelése, iktatása, scannelése az elektronikus iktatórendszerbe, postázás, elektronikus postakönyv használata,
  • Irodai dokumentumok szakszerű irattárolása, archiválása,
  • Általános recepciós feladatok ellátása,
  • Munkatársak / társosztályok munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • Min. érettségi bizonyítvány megléte,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY 1-2 éves tapasztalat recepciós vagy asszisztensi munkakörben,
  • Aktív és magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • MS Office alkalmazások (elsősorban Word, Excel) magabiztos használata,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és kooperációs képesség.

Előnyök:

  • OKJ-s végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felül - cafeteria, éves bónusz, 13. havi fizetés.
  • Fejlődési lehetőség és megbecsülés.
  • Családias és összetartó csapat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől - péntekig 7.30 órától 15.30 óráig.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

MŰSZAKVEZETŐ