Állásajánlat: LEVÉLTÁRI ASSZISZTENS / Budapest

Állásajánlat: LEVÉLTÁRI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: MSTLEVEL-1130

Rendelkezik legalább középfokú végzettséggel? Van tapasztalata adminisztratív területen? Szeretne egy modern, innovatív környezetben és fiatalos, családias hangulatú csapatban dolgozni? Amennyiben IGEN, olvasson tovább és jelentkezzen, MERT ÖNT KERESSÜK!

Feladatok:

  • Beérkező megkeresések ügyintézése: iktatás, előkészítés, válaszlevél-tervezet megírása sablon alapján
  • Beérkező iratanyag feldolgozása, megadott szempontok szerinti átvizsgálása, összevetés a nyilvántartásokkal
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Fénymásolás, borítékolás, iratrendezés, postai kézbesítés ügyintézése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel erős középszintű ismerete
  • Magas fokú monotonitástűrés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Készség a csapatmunkára, alkalmazkodó készség

Előnyök:

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Jó kommunikációs képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Bruttó 185.500-195.500 Ft elérhető bér
  • Nettó 300.000 Ft éves cafeteria keret (féléves bontásban fizetve, próbaidő után visszamenőleg is)
  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Személyi asszisztens/Titkár/Titkárnő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb

Pozíciószint:

  • Beosztott