Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOTEKO-1130

Ügyfelünk Európa egyik vezető prémium szivattyú gyártó és forgalmazó vállalata. Közel 30 éve vannak jelen Magyarországon, saját telephellyel rendelkeznek. Az épülettechnika, vízgazdálkodás és az ipar, közművek területén kiváló termékeket és rendszer-megoldásokat, szolgáltatásokat kínálnak, amellyel teljes körűen támogatják és szolgálják ki partnereiket.

Pénzügyi csapatukba keresünk most
TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ
munkatársat.

Feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Számlák rögzítése, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Hitel keretek karbantartása
  • Követeléskezelés, kintlévőségkezelés - ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Negyedéves hitelbiztosítási riport készítése
  • Év végi és évközi zárások elvégzése
  • Beszámolók, számviteli riportok elkészítése, ellenőrzése
  • Bérszámfejtés támogatása

Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi közgazdász végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség (befejezett, vagy folyamatban lévő) - a regisztráció nem elvárás
  • Legalább 3 év TELJES KÖRŰ könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás - elsősorban írásban
  • Haladó szintű Excel felhasználói tudás - függvények, Pivot tábla használata
  • Precíz, körültekintő munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, jó kommunikációs készségek

Előny:
  • IFRS ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálnak:
  • Folyamatos szakmai képzések, mentorálás
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör egy dinamikus csapatban- régóta együtt dolgozó kollégák közé fog bekerülni, akik maximális támogatást biztosítanak
  • Változatos, felelősségteljes feladatkör
  • Alapbér mellett 13. és akár 14. havi bónusz, cafeteria

Munkavégzés helye:
  • Törökbálint - Megközelítés saját autóval lehetséges

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezzen!