Állásajánlat: IT MUNKACSOPORT VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOITMU-1129

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

IT MUNKACSOPORT VEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • IT munkacsoport munkájának szakmai vezetése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • IT szakmai dokumentumok véleményezése
  • Több személy általi dokumentum véleményezés konszolidálása
  • Munkacsoport tagok oktatásának koordinálása
  • API interface definíciók kidolgozása
  • Folyamatok kidolgozása, folyamatábrák rajzolása
  • Erőforrásigények becslése, rendszeres aktualizálása
  • Feladatok ütemezése, követése
  • Riportálás a projekt management felé
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség a következő területek valamelyikén: programozó matematikusi, informatikai, pénzügyi vagy ezekkel egyenértékű végzettség
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • IT architektúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Interface protocolok ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó írásos és szóbeli kommunikáció
  • Proaktív, kitartó, türelmes személyiség
Előnyök:
  • HTTP, HTTPS tapasztalat
  • REST/JSON interface és kommunikáció ismerete
  • Banki fizetési rendszerek ismerete
  • XML (ISO20022) alapú üzenetkezelés ismerete
  • Bankkártya vagy MQ/ESB üzenetkezelés ismerete
  • Általános API (Swagger) ismeretek
  • PSD2 és HCTInst Magyar azonnali fizetési szabályrendszer ismerete
Amit ajánlunk:
  • Jó munkakörülmények, nyitott gondolkodású munkakultúra
  • Pénzforgalmi csúcstechnológia megismerése
  • Hazai és nemzetközi projektek nyújtotta kihívások
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Jelentkezéshez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!