Állásajánlat: SZÁMVITELI VEZETŐ/FŐKÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOSZAM-1128

Megbízónk Magyarország egyik vezető bútorgyártó cége. Csapatukba keresünk új kollégát

SZÁMVITELI VEZETŐ/FŐKÖNYVELŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Könyvelési, számlázási csoport munkájának irányítása
  • A csoporthoz tartozó gazdasági társaságok teljes körű, naprakész könyvelésének szervezése, ellenőrzése
  • Főkönyvi könyvelés vezetése, a számviteli folyamatok felügyelete
  • Cégcsoport előírásoknak megfelelő havi, negyedéves és éves zárások határidőben történő elkészítésének koordinációja, a számviteli - és adó előírásokkal összhangban
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása, felügyelete, adóellenőrzés és könyvvizsgálati ellenőrzésben való aktív részvétel
  • Speciális céghelyzetek számvitelének könyvelése
  • Számviteli szabályzatok aktualizálása
  • A folyamatosan változó adó - és vállalati környezet, adózási és számvitelt érintő folyamatainak fejlesztésében való aktív részvétel az integrált vállalatirányítási rendszerben
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • A számviteli és adózási törvények valamint egyéb kapcsolódó jogszabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Határozott, precíz, megbízható, az újdonságokra nyitott és rugalmas személyiség
Amit a cég kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes szakmai munka és kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!