Állásajánlat: ERP KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: MSTERPTA-1126

Partnerünk az autókereskedelmi piacon meghatározó szerepet tölt be. Saját fejlesztésű ERP rendszer bevezetését és oktatását nyújtja magyarországi ügyfelek részére.

Olyan szakembert keresünk számukra, aki vállalati tanácsadóként dobozos termék bevezetését koordinálja, az ügyfél igényeit tolmácsolja a fejlesztői csapatnak. Fő feladata az autókereskedelmi ügyfelek látogatása és kapcsolattartás, valamint az ERP rendszer oktatása az ügyfelek számára.

Jól ismeri az autókereskedelemben használt ERP rendszereket?

Vagy szerezett már ERP rendszer bevezetésének koordinálásában tapasztalatot?

Esetleg mindkettő? Ha igen, akkor ÖNT keressük!

ERP KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Teljes fejlesztési és bevezetési projektek koordinálása

  • Új bevezetés esetén 1-2 hetes időszak eltöltése az ügyfél telephelyén

  • Bevezetés során az ügyfél igényének megfelelően a rendszer paraméterezése, tesztelése

  • Rendszeres konzultáció az ügyfelekkel és a belső fejlesztő csapattal (oktatás, tanácsadás, ügyféllátogatás, fejlesztési igény követése, fejlesztések priorizálása)

  • Projekthez rendelt junior tanácsadók koordinálása, kapcsolattartás a fejlesztőcsapattal

  • Egyéb, nem core rendszerek támogatása néhány kulcs ügyfélnél

Elvárások:

  • Egyetem/főiskolai végzettség

  • ERP rendszer bevezetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat ÉS/ VAGY autókereskedelmi üzletág működésében szerzett tapasztalat

  • Projekt koordinálásában szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office)

  • B kategóriás jogosítvány (több év vezetői rutinnal)

Amit a cég kínál:

  • Rugalmas munkaidő

  • Home office lehetőség

  • Céges autó ( magánhasználatra is)

  • Alapbér + cafetéria

  • Bónusz

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

SAP MM CONSULTANT / ANALYST