Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) / Pest megye

Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)
Hivatkozási szám: MSTSALES-1123

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

A cég töretlen fejlődésének köszönhetően keresünk most számukra bővítés céljából ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba új kollégát.

Feladatok:

  • Műszaki és kereskedelmi ajánlatok kidolgozása,
  • Beérkező ajánlatkérések vizsgálata,
  • Az értékesítők munkájának támogatása adminisztratív és műszaki oldalról,
  • Árajánlatadás folyamatának fejlesztése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök),
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY Legalább 2-3 éves tapasztalat műszaki területen értékesítés támogatásban,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Erős mechanikai vagy elektronikai ismeretek,
  • Erős szakmai ismeretek a motorokról és a segédberendezésekről,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Román vagy más idegennyelv tárgyalási szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • Európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser

Pozíciószint:

  • Beosztott