Állásajánlat: STRATÉGIAI INDIREKT BESZERZŐ / Pest megye

Állásajánlat: STRATÉGIAI INDIREKT BESZERZŐ
Hivatkozási szám: MSTBESZE-1123

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

A cég töretlen fejlődésének köszönhetően keresünk most számukra bővítés céljából egy erős gazdasági és műszaki szemléletű STRATÉGIAI INDIREKT BESZERZŐT, aki a vállalat beszerzési folyamatait fejleszti és hatékonyságot növel.

Feladatok:

  • Részvétel a vállalat működéséhez szükséges indirekt anyagok és szolgáltatások beszerzési stratégiájának kialakításában, illetve annak megvalósítása,
  • Cégünk számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása, megtakarítási célok realizálása,
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés,
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása, szerződésmenedzsment,
  • Szállítói bázis menedzselése, kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Új szállítók felkutatása, bevezetése, váltások lebonyolítása,
  • Hatékony és transzparens beszerzés megvalósítása, beszerzési folyamatok fejlesztése,
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, fejlesztése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági VAGY műszaki végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat beszerzésben kereskedelmi vagy gyártócégnél,
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat - SAP,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Előnyök:

  • Tárgyalóképes román nyelvtudás,
  • Audit folyamatok ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • Európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás

Pozíciószint:

  • Beosztott