Állásajánlat: MŰSZAKI RAJZOLÓ

Hivatkozási szám: MSTOTERV-1123

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, nagy múltú vállalat, akik az iparág vezetői. Világszerte 33 országban vannak jelen, tűzálló berendezések tervezésével és gyártásával foglalkoznak. Minden tűzálló terméket és tartozékot lefednek, függetlenül a munka vagy az ipar méretétől.

Hozzájuk keresünk most a mérnökségi csapatukba
MŰSZAKI RAJZOLÓ
kollégát.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Műszaki rajzok készítése projektvezetők instrukciói alapján
  • Mennyiségi kalkulációk elkészítése
  • Egyéb a tervdokumentációhoz tartozó dokumentumok elkészítése (hőátmenet számítások, hőtágulás számítások)
  • Részvétel az árajánlatok összeállításában
  • Később saját projektek irányítása
Elvárások:
  • Műszaki középfokú végzettség
  • AutoCAD ismeret!
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret- elsősorban írásban kell tudni használni
  • MS Office ismeretek
  • Csapatjátékos attitűd
Előny:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Creo ismeret
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalat, családias, jó hangulatú csapattal
  • Alapbérezés mellett 13. és 14 havi bérezés, cafeteria, bónusz lehetőség
  • Szakirányú Bsc képzés támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség- lehetőség cégen belüli külföldi munkavégzésre
  • Angol nyelvképzés támogatása
  • Csapatépítő programok, kirándulások és vacsorák
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- könnyedén megközelíthetőek, 3-as metró vonalán vannak
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!