Állásajánlat: SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTJAVAF-1122

Ügyfelünk informatikai és vagyonkezelő vállalat, több évtizedes tapasztalattal rendelkezik igazgatási szakrendszerek, adatgyűjtő és adatfeldolgozó rendszerek kialakításában és működtetésében , webes alkalmazások fejlesztésében , valamint az IT minőségbiztosítás területén. 35- 40 fős informatikai , jó fej, közvetlen csapatukba keresünk bővülés miatt kollégát az alábbi pozícióba  :

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Ön tapasztalt Java fejlesztő  és szeret önállóan is dolgozni ?
Szívesen részt venne izgalmas, sokrétű, kihívást jelentő projektekben ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszolt  jelentkezzen , mert ez a lehetőség biztosan Önnek szól !

Milyen követelményeknek kell megfelelnie ?

    • Magabiztos Java és J2EE ismeret
    • Fejlesztési módszerek, tervezési minták ismeretei
    • Ismeret és önálló munkavégzés az alábbi eszközökkel :
      GIT, Maven, jUnit, Spring framework ,boot és MVC, Hibernate
    • Felsőfokú végzettség

Milyen feladatok várnak Önre ?

    • Meglévő és integrált Java alapú webes alkalmazások fejlesztése és karbantartása
    • Megoldási koncepciók kialakítása és megvalósítása
    • Programspecifikációk készítése
    • Fejlesztői tesztelési feladatok elvégzése
    • Együttműködés az informatikai csapatokkal

Mit ajánl a Cég munkája megbecsüléseként ?

    • Szakmai kihívásokat, izgalmas, változó feladatokat, projekteket
    • Kimagasló bérezés és széleskörű Cafeteriát
    • 100%-ban bejelentett munkaviszonyt határozatlan idejű szerződéssel
    • Stabil, erősödő, bővülő vállalati hátteret
    • Állandó projektmegbízásokat az ügyfelektől
    • Szakmai előremenetelt
    • Családias légkört a csapatban és a vállalatban
    • Belvárosi munkavégzést
    • Azonnali munkába állási lehetőséget

Előnyt jelent, de nem elvárás :

    • Java Server Faces, Primefaces
    • JAX- WS, JAXB, CXF
    • Camunda vagy Activity workflow
    • Thymeleaf
    • jQuery, CSS
    • Swift, S3 object store api
    ( E- közigazgatási rendszerek / űrlapok ismerete )

Munkavégzés helye:

   •  Budapest , pesti oldal

Amennyiben a pozíció elnyerte tetszését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül !