Állásajánlat: JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTQUALI-1122

Európai TIER-1 autóipari beszállítóhoz keresünk minőségbiztosítási mérnököt Kecskemétre, aki jól beszél angolul és releváns autóipari tapasztalattal rendelkezik a területen.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Minőségügyi támogatás a termelési folyamatokban ISO/TS (IATF) 16949 illetve VDA 6.3, és a CCC előírásoknak megfelelően

  • Hatékonyan biztosítja a CCC szabályozás alapján a gyártott termékek azonosságát és megfelelőségét, a tanúsítvány és jelölés megfelelő használatát, valamint a tanúsított termékek tanúsítási státuszának érvényességét

  • Belső auditok lebonyolítása az érvényes ellenőrzési utasításoknak/ kérdéslistáknak megfelelően, belső audit riport elkészítése, javító intézkedések koordinálása, LPA audit rendszer működtetése

  • A vevői bemintázási tevékenységek koordinációja SQMS-ben, valamint a vonatkozó tevékenységek moderációja a társosztályok bevonásával

  • A bemintázásokhoz szükséges alapanyagvizsgálatok (DBL tesztek) koordinációja valamint a szükséges folyamat és gépképesség vizsgálatok koordinációja

  • A terv szerinti újraminősítési vizsgálatok (rekvalifikáció) elkészítése és elkészíttetése, az eredmények dokumentálása

  • A minőségügyi részleg egyedi projektjeinek kezelése a minőségügyi vezetővel együttműködve

  • Közreműködés az illetékes mérnök kollégákkal a vevői reklamációk esetleges bemintázási-, termékváltozási-, valamint gyártási-, termékminőségi intézkedéseinek koordinációjában, eredményességének igazolásában

  • A hatáskörébe tartozó dokumentáció kezelése, aktualizálása, CPRO rendszer használata

  • Bemintázások, termékváltozások kapcsán a vonatkozó határminták kezelése, oktatása a termelésbe

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Autóipari beszállítónál, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

  • Rendszerszemlélet, precizitás

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, megbízhatóság

  • Terhelhetőség, rugalmasság

  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret (vevőkkel való kapcsolattartáshoz)

Előny jelent a pozíció betöltéséhez:

  • APQP, SPC, PPAP, MSA ismerete

Mit ajánl a cég?

Alapbér + cafetéria + egészségpénztár + bejárási támogatás + ingyenes edzőterem használat

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

QUALITY MÉRNÖK