Állásajánlat: TESZTELŐ / Budapest

Állásajánlat: TESZTELŐ
Hivatkozási szám: MSTTESZT-1122

Ügyfelünk egy norvég tulajdonban lévő vállalkozás, amely Európa vezető szolgáltatója a mobil adatgyűjtés területén.
A több mint 20 éves cég napjainkra már 10 országban képviselteti magát.
Tevékenységük két fő ágazata a műholdas jármű- / flottakövető rendszerek fejlesztése és üzemeltetése, valamint a különböző műszaki szolgáltatásokat ellátó cégek szoftveres támogatása.
2015 - ben a cég több európai országban is újabb leányvállalatokat épített fel.
A magyarországi leányvállalatnál az első fejlesztői csapat időközben kompetencia központtá alakult.
A szakértő gárdát folyamatosan tovább bővítik, ezért az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:

TESZTELŐ

Feladatok:

  • Részvétel a teljes tesztelési folyamatban,
  • Tesztesetek létrehozása, elemzése, végrehajtása,
  • Hibakeresés, javaslattétel azok kijavítására,
  • Dokumentációk készítése,
  • Csapattal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség,
  • 2 - 3 év tapasztalat a teszttervezésben és a vizsgálati esetek létrehozásában,
  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat mind a white box, mind a black box tesztelésben,
  • Tapasztalat a hibák dokumentálásában és hibaelhárításban,
  • SQL ismeretek,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Exkluzív skandináv munkakörülmények,
  • A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag,
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Tesztelő/Tesztmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák