Állásajánlat: HR GYAKORNOK / Budapest

Állásajánlat: HR GYAKORNOK
Hivatkozási szám: MSTHRGYA-1122

Partnerünk egy nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Kiemelkedő szakértelemmel rendelkezik stratégiai menedzsment, vállalatirányítás, vállalati működés területeken és sikeresen alkalmazza a BI és az Advanced Analytics nyújtotta lehetőségeket projektjeink megvalósításában.
Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, és egy fiatal csapat tagjaként kiváló légkörben szeretnél dolgozni, jelentkezz HR GYAKORNOK pozíciójukra!

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztási folyamat támogatása során a beérkező pályázatok kezelése,
  • CV-k nyilvántartása,
  • Interjú időpontok szervezése,
  • Be- és kiléptetés támogatása,
  • Onboarding támogatása,
  • A belső képzések támogatása során a helyszín szervezése,
  • Kapcsolattartás a kollégákkal,
  • Elégedettségmérés lebonyolítása,
  • Ezen kívül munkatársi adatok kezelése.

Elvárások:

  • Várjuk jelentkezésedet, ha:
  • Érdekel a toborzás és munkatárs felvétel világa,
  • Nyitott és érdeklődő személyiség vagy,
  • Angol nyelvtudásod legalább középfokú szintű,
  • Az egyetem mellett heti 20-30 órát a gyakorlati ismeretek megszerzésére tudsz szánni.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Az itt töltött időt leigazolják neked szakmai gyakorlatnak,
  • Ha szeretnél csatlakozni hozzájuk, küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR asszisztens
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb
  • EGYÉB: Diákmunka

Pozíciószint:

  • Beosztott