Állásajánlat: LOGISZTIKAI MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOLOMA-1121

Megbízónk holland háttérrel rendelkező 3PL szolgáltató vállalat, egy 9500 m2-es raktár üzemeltetését látja el teljes körűen.

Új kollégát keresünk számára üllői telephelyre
LOGISZTIKAI MANAGER
pozícióba.

Feladatok:
  • 45 fős raktár stratégiai, adminisztratív és operatív vezetése (raktározási folyamatok, logisztikai koordináció, vám,  IT, pénzügyi terület)
  • Megrendelések és disztribúciós feladatok napi szintű összehangolása, ellenőrzése a meglévő logisztikai szerződés keretei között
  • Napi kapcsolattartás a Megbízóval, tárgyalás a cég partnereivel
  • Aktuális igényekhez igazodó létszámtervezés, 3 műszak szervezése, toborzás bonyolítása
  • Műszakvezetők, raktári dolgozók és logisztikai munkatársak irányítása, motiválása, fejlesztése, tréningek szervezése
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása
  • Törvényeknek és szabályoknak megfelelő működés biztosítása – munkaügy, munkavédelem, ADR, EHS szabályozás, vám
  • Raktári folyamatok folyamatos fejlesztése, projektek koordinálása
  • Riportálás az anyavállalat és a Megbízó felé
  • Költségkalkuláció és elemzés
  • KPI meghatározása, teljesülésének biztosítása
  • Ügyvezetői feladatok ellátása, a cég képviselete, felelősség a cég jogszerű működéséért, operatív kérdésekben döntési jogkör (a tulajdonosok szakmai támogatásával)
  • A raktár és a dolgozók biztonságának, a biztonságos működés feltételeinek, a munkavédelmi előírások hangsúlyos kommunikációjának, tréningjének biztosítása és felügyelete

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség - preferáltan logisztikai terület
  • Legalább 3 év raktározási területen, vezetőként szerzett tapasztalat
  • Raktározással, logisztikával, vámmal kapcsolatos ismeretek (szállítási dokumentáció, vám, WMS)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt, használata napi szinten szükséges (meetingek, riportok)
  • Excel ismeret - függvények
  • Jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, nyitottság a fejlesztések iránt

Amit ajánlanak:
  • Érdekes, összetett munka egy kozmetikai cikkekkel foglalkozó raktárban
  • Vonzó juttatási csomag - versenyképes fix fizetés mellett bónusz a KPI teljesülése alapján
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus, nemzetközi üzleti környezetben
  • Stabil, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:
  • Üllő - M0 autópályán könnyedén megközelíthető

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!