Állásajánlat: SENIOR ÜGYFÉLMENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOUGYF-1122

PÁLYÁRA ÁLLÍTUNK

Csatlakozz hozzánk és dolgozzunk együtt Magyarország
egyik leginnovatívabb üzleti szolgáltatásrendszerének
működését biztosító csapatában!

Üzleti szolgáltatások értékesítésében negyedévszázados, sikeres múltra visszatekintő vállalatcsoport országos hálózatának irányítása céljából munkatársat keresünk

SENIOR ÜGYFÉLMENEDZSER
munkakörbe.

Megbízónk tízezres nagyságrendű ügyfélkapcsolattal rendelkezik, célja a partnerek jövedelemtermelő képességének valamint versenyképességének fokozása, innovatív, az országban egyedülálló üzleti szolgáltatások és közösségi erőforrások biztosításával.

Főbb feladatok, elvégzendő tevékenységek:
  • Az ügyfélmenedzserek munkájának támogatása, monitoringja, teljesítményértékelése
  • Részvétel az ügyfélmenedzserek folyamatos képzésében
  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel (key account management), aktív ügyfélszám növelés, konkurencia nélküli területen, meghatározott ügyfélszám eléréséig
  • Innovatív, üzleti szolgáltatás folyamatainak koordinálása és felügyelete a területileg illetékes ügyfélmenedzserek körében
  • Kitűzött tervek és mutatók elérése
  • Értékesítési terület folyamatainak naprakész ismerete
  • Ügyfélmenedzsment feladatok (farming)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 5 éves, értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Szolgáltatásértékesítési tapasztalat, felsőfokú végzettség
  • Pozitív, kihívások által motivált személyiség
  • Terhelhetőség, proaktivitás, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány
A kiválasztási folyamatban előnyt jelent:
  • Piaci kapcsolatrendszer
  • Pénzügyi/biztosítási, üzleti szolgáltatások értékesítésében és kiszolgálásában szerzett tapasztalat
  • Területi vezető gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, eredményorientált csapatban, ahol támogatást kapsz a kiválósághoz és a folyamatos a fejlődéshez,
  • Főként tárgyalási központ hálózatban történő értékesítési rendszer, kevesebb utazással,
  • Többirányú előrelépési lehetőség a szervezeti hierarchiában,
  • Lehetőség nemzetközi munkavégzésre,
  • Ígéretes juttatási csomag: tisztességes alapbér + megalapozott célok eléréséhez kapcsolódó teljesítménybér, gépkocsi, e-ügykezelés munkaeszközei
A munkavégzés területe:
  • Országos
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem jelentkezzen rendszerünkön keresztül!