Állásajánlat: KARBANTARTÓ

Hivatkozási szám: MSTOKARB-1121

Partnerünk Magyarország vezető ásványvíz és meghatározó üdítőipari vállalata. Csapatukba keresünk 3 műszakos munkarendbe munkatársakat a cég szentkirályi telephelyére

KARBANTARTÓ
munkakörbe.

Csatlakozzon Ön is csapatukhoz!

Feladatok:
  • A palackozó berendezések üzemeltetése, kisebb karbantartási feladatok önálló elvégzése
  • Az üzemeltetés folyamatosságát veszélyeztető, akadályozó hibák feltárása, megszüntetése
  • Váratlan műszaki meghibásodás, üzemzavar esetén gyors intézkedés a javítás
  • A palackozó berendezések előkészítése (átszerelések, tisztítások, fertőtlenítések) a megbízható termelési üzemre, a mennyiségi és minőségi feltételeknek megfelelően
  • Új gyártósorok üzembe helyezésének technológiai irányítása, segítése.
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése
Elvárások:
  • Legalább 1 év karbantartó gépkezelő munkakörben megszerzett gyakorlati tapasztalat
  • Középfokú műszaki iskolai végzettség
Előny:
  • Ásványvíz –vagy üdítőital palackozás során szerzett gyakorlati munkatapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és prémium rendszer
  • 100% vasárnapi műszakpótlék (törvényben meghatározottaknál kedvezőbb pótlékrendszer)
  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás
  • Tiszakécske – Tiszabög – Lakitelek – Szentkirály útvonalon céges buszjáratot biztosít a cég
  • Stabil vállalati környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye:
  • Szentkirály
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen frissített önéletrajzzal!