Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTFOKON-1120

Főkönyvelőként szerzett tapasztalatot? Volt már alkalma vezetői pozícióban kipróbálni magát? Nem okoz gondot eligazodni az adózás és a könyvelés világában?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszolt, JELENTKEZZEN, MERT ÖNT KERESSÜK!

Partnerünk egy kb. 800 főt foglalkoztató, pezsgő, izgalmas és színes cégcsoport, színvonalas irodaházzal a belváros szívében.
Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Könyvelési feladatok ütemezése (Forintos könyvelés a magyar számviteli sztenderdeknek megfelelően)
  • Könyvelési csoport (6 fő) munkájának ellenőrzése
  • Havi, negyedéves és éves zárások végrehajtása
  • Negyedéves és éves beszámolók készítése
  • Adóbevallások és éves beszámolók határidőre történő elkészítése és elektronikus benyújtása
  • Számviteli politika, számviteli szabályzatok frissítése
  • Hivatali és banki kapcsolattartás
  • Adatszolgáltatás, adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség pénzügy, számvitel szakirányon
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Adótanácsadó/adószakértő végzettség vagy tanulmányok
  • Legalább 1-2 év főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Legalább 1-2 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Apollo könyvelő program ismerete
Juttatások:
  • Piacképes bérezés
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben szeretne egy változatos csapat tagja lenni és a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

SZÁMVITELI VEZETŐ/FŐKÖNYVELŐ