Állásajánlat: BESZERZÉSI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOBEAS-1120

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új tagját

BESZERZÉSI ASSZISZTENS
munkakörbe.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid lesznek:
  • Csomagolóanyag, mezőgazdasági alapanyagok, termények beszerzési folyamatának támogatása
  • Alapanyagok, anyagok termékek beérkezésének nyomon követése és adminisztrációja
  • Rendelések és szerződések elkészítése
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztráció
  • Reklamáció kezelés
  • Optimális készletszintek tartása, készletkockázatok minimalizálása kedvező kereskedelmi feltételek elérésével
  • Nyilvántartás vezetése integrált vállalatirányítási rendszerben
Rád van szükség, ha:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Outlook)
  • Jó probléma megoldó készséggel és szervezőképességgel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs képességeid vannak
  • Munkádat pontosan és precízen végzed
Előnyként értékeljük, ha:
  • Rendelkezel 1-2 év beszerzési területen szerzett tapasztalattal
Amit pedig a cég biztosít a számodra:
  • Alapbérezés mellett cafeteria juttatás
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil vállalati háttér - A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Fiatalos, barátságos, vidám és profi csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal!