Állásajánlat: TOBORZÁS-ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTTOBOR-1120

Magyarországon piacvezető nagykereskedelmi vállalat, fejlődése és növekedése érdekében, új munkakörbe keres tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

TOBORZÁS- ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

Feladatok:

  • A vállalat toborzási és kiválasztási folyamatában való aktív részvétel

  • Vezetői, specialista és szakértői pozíciókra fókuszálás

  • Az igények felmérése során a funkcióvezetők szakmai támogatása, konzultáció

  • Toborzási csatornák dinamikus fejlesztése

  • A szolgáltató partnerekkel szoros kapcsolattartás

  • Új munkatársak beintegrálásának nyomonkövetése

  • Teljesítmény értékelései rendszer aktív használata

  • Kimutatások, riportok készítése

  • Létszám-, és költségtervek megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Pszichológia, HR vagy gazdasági területen)

  • Minimum 5 éves HR területen - kifejezetten kiválasztásban - szerzett tapasztalat

  • Magas érzelmi intelligencia

  • Üzleti gondolkodás

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Magabiztos MS Office ismeretek

Előny:

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Kimagasló kereseti lehetőség, céges autó

  • Kulturált, modern munkakörnyezet

  • Szakmai képzések

  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem jelentkezzen rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

MUNKAÜGYI CSOPORTVEZETŐ