Állásajánlat: VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: MSTOVILL-1120

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Főleg francia és német területre gyártanak saját tervezésű emelő-és anyagmozgató gépeket, gyártósorokat. Egyedi gyártású gépeiket főleg a repülőgépipar, űrtechnológiával foglalkozó cégek használják, de energetikai, építőipari, vegyipari, logisztikai területre is forgalmazzák a berendezéseiket.
A gépek villamos vezérlésének tervezésére keresünk számukra
VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK
kollégát.

PÁLYAKEZDŐ VILLAMOSMÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Berendezések villamos vezérlésének és villamos hajtásrendszerek tervezése EPLAN P8 és AutoCAD szoftverrel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Helyszíni beüzemelések támogatása, segítése
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás- Cég két telephelye között (Budapest és Lajosmizse, illetve alkalmi jelleggel Németország/ Franciaország- a külföldi beüzemelések támogatása miatt)
Előny:
  • EPLAN P8, AutoCAD szoftverek ismerete
  • Emelő- anyagmozgató gépek területén szerzett tervezői gyakorlat
  • PLC programozási gyakorlat előnyt jelent (Schneider Electric, Siemens)
  • Francia nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő kiemelkedő bérezés
  • Villamos tervezői mérnök jogosultság megszerzésének támogatása
  • Szakmai fejlődés és tanulás- segítik a betanulást, mindenben szakmai támogatást nyújtanak
  • Stabil cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület vagy Lajosmizse
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített magyar nyelvű önéletrajzzal pályázza meg!