Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTSZOFT-1119

Ügyfelünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés orvosi műszerekhez és gyártási folyamatokhoz
  • Szoftver specifikáció összeállítása és ez alapján történő szoftver fejlesztése
  • Tesztelési és validálási protokollok készítése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • C# fejlesztési ismeretek
  • Adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat
  • Objektum-orientált szemlélet
  • Rendszerszemlélet és önálló problémamegoldó készség
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN,GIT)
  • WPF, XAML, MVVM, SQL
  • Software security, IT security ismeretek
  • Referenciák

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Világsikerű magyar termékek fejlesztése, utógondozása
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Tesztelő/Tesztmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Gazdasági informatikus

Pozíciószint:

  • Beosztott