Állásajánlat: GAZDASÁGI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOASSZ-1119

Magyarországi építőipari nagyvállalat Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres azonnali munkakezdéssel budapesti munkavégzési helyre az alábbi pozícióba:

GAZDASÁGI ASSZISZTENS

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:
  • Beérkező számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, igazoltatásának nyomon követése
  • Az adott terület szerződéseinek kezelése, előkészítése, továbbítása
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztráció
  • GPS és üzemanyagrendszer kezelése, kiértékelése, adminisztrációja
  • Céges mobiltelefon flotta kezelése, rendelése
  • Közreműködés az adott gazdasági egység éves és távlati üzleti tervei kidolgozásában
  • Az adott egység készpénz ellátásának és az elszámolási határidők betartásának figyelemmel követése
  • A társaság belső szabályzatainak betartása (vállalatirányítási rendszer – különösen a bizonylatáramlási rend -, pénzkezelési szabályzat, stb.) illetve az adott területnél dolgozó munkavállalók támogatása annak betartatásában
  • Havi szinten ismétlődő feladatok ellátása (pl. vezetői adatszolgáltatások)
  • Kapcsolattartás cégen belül a kivitelező egységekkel, ügyviteli szervezettel, valamint a cég külső partnereivel
  • A gazdasági vezető tevékenységének támogatása
Elvárások:
  • Középfokú gazdasági (számviteli, pénzügyi) végzettség
  • Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek (különösen Word, Excel, elektronikus levelezés)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Precíz és igényes munkavégzés
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Ingyenes BKV bérlet
  • Ingyenes angol nyelvoktatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes légkör, dinamikus csapat
  • Cégcsoporton belüli továbblépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezzen!