Állásajánlat: HR GENERALISTA

Hivatkozási szám: MSTHRGEN-1115

Egy Budapest központjában lévő multinacionális cégnél képzeled el a jövődet?

Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol szakmai képzéseken is részt vehetsz?

Ideális lenne számodra egy támogató csapat, ahol saját ötleteid megvalósítására is van lehetőséged?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely magas színvonalú, egyedi szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.

4 fős HR csapatukba keresünk legalább három év releváns tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

Téged keresünk, ha rendelkezel…:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel

  • Legalább 3 év releváns HR területen szerzett tapasztalattal - ebből minimum 1 év munkaügy

  • Alapvető bérszámfejtési folyamatokban szerzett tapasztalattal

  • Magabiztos munkaügyi/jogi tudással (tesztelésre kerül)

  • Társalgási szintű angol nyelvtudással

  • Felhasználói szintű MS Office ismerettel

Előnyt jelent számunkra:

  • HR nyilvántartási rendszerekben szerzett tapasztalat

  • Munkajogi/ munkaügyi képesítés

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat HR generalistaként

Feladataid lesznek:

  • Új munkavállalók beléptetésével és beillesztéséhez kötődő feladatok

  • Havi bérszámfejtési feladatok, dokumentáció összeállítása

  • Munkaügyi és jogi dokumentumok elkészítése, nyilvántartása

  • Munkaügyi törvényi változások nyomon követése

  • Új munkatársak toborzása és kiválasztása, ehhez kapcsolódó folyamatok működtetése

  • Külső és belső tréningek menedzselése

  • HR business partnerrel együttműködve az üzleti területek teljes körű támogatása

  • Csapatépítő tréningek és események szervezése

  • Aktív részvétel a HR projektekben

Mit ajánl számodra a cég?

  • Központi elhelyezkedésű budapesti iroda

  • Szakmai fejlődést lehetőség (szakmai képzéseken részvétel)

  • Biztos nemzetközi háttér

  • Támogatás saját ötletek megvalósítására

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá.