Állásajánlat: KÁRTYAMENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOKNSA-1114

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikro vállalkozások számára nyújt innovatív, hatékony, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat, - a hazai piacon.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk háttérműveleti szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

KÁRTYAMENEDZSER
pozícióra.

Főbb feladatok:
  • Kártya kibocsátói feladatok megvalósítása a kártyatársasági szabályok alapján, új kibocsátások megszervezése, üzleti specifikáció elkészítése (design, engedélyeztetés), a megvalósítás előmozdítása, egyeztetés a gyártóval, kártyatársasággal (megbízott szállítóival), IT beszállítókkal, a gyártási, logisztikai folyamatok támogatása
  • Visa, egyéb (pl. SZÉP kártya) termékek és szolgáltatások bevezetésének teljes körű menedzsmentje
  • Bankkártya termékek üzleti alapú karbantartása, fejlesztése, életciklusának nyomon követése
  • Termékigények felmérése, termékfejlesztési tanácsok kidolgozása, termékmódosítások üzleti koncepciójának kidolgozása
  • Elfogadói tevékenység teljes körű támogatása, új eszközök megrendelése esetén az eszköz elfogadói hálózatban történő integrációjának támogatása
  • A kártya üzletághoz kapcsolódó jogszabályi, kártyatársasági szabályok, elvárások folyamatos nyomon követése, a kötelező módosítások bevezetésének megszervezése, támogatása

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló termékmenedzseri/banki területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, hatékony munkavégzés, valamint komplex és kritikus gondolkodás képesség
  • Csapatjátékos
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Azonnali munkakezdés
  • Charge-back munkatapasztalat

Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Jelentkezéshez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!