Állásajánlat: PLC PROGRAMOZÓ

Hivatkozási szám: MSTPLCPR-1114

Partnerünk ipari automatizálással, robotcellák, szerelő- és gyártósorok, valamint célgépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. A robottechnológia területén szerzett több mint 10 éves tapasztalatuknak, innovatív megoldásaiknak, illetve saját kutató-fejlesztő tevékenységüknek köszönhetik dinamikus fejlődésüket, és azt, hogy mára Magyarországon meghatározó szerepet töltenek be az ipari automatizálás területén.

Egyedi igények alapján is terveznek és gyártanak automatizált rendszereket, illetve saját fejlesztésű termékpalettával is rendelkeznek. Az ötlettől a „kulcsrakész” kivitelezésig teljes körű megoldásokat kínálnak elsősorban a hegesztés, melegüzemű présgépes automatizálás, gépkiszolgálás és a pakoló-palettázó alkalmazások területén. Termékeik könnyen igazíthatóak a belföldi és külföldi vevői igényekhez egyaránt, így ezeket sorozatgyártott termékként is tudják értékesíteni, ami Vevőik számára is a leghatékonyabb megoldást biztosítja.

Számukra keresünk most, az alábbi munkakörbe:

PLC PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • Robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása

  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról a következő területeken:(hegesztőipari alkalmazások, öntödei alkalmazások, kovácsipari alkalmazások, ellenőrző és válogató robotcellák, palettázás, gépkiszolgálás)

  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása

  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves gyakorlat PLC programozásban (preferáltan Omron és Siemens)

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Jogosítvány vezetési gyakorlattal

  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előnyt jelent, de NEM feltétel:

  • Robotprogramozási ismeret és tapasztalat

  • További PLC típusok programozásában szerzett tapasztalat

  • Egyéb rendszerek ismerete (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, Eplan, stb.)

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret

  • Projektszemléletű gondolkodásmód

Miért csatlakozz hozzájuk?

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektekben vehetsz részt

  • Versenyképes tapasztalatot szerezhetsz (telephelyen és multinacionális partnereknél egyaránt)

  • Újabb programozási ismereteket sajátíthatsz el budapesti oktatóközpontukban és tesztlaborukban

  • A kollaboratív robotok programozását is megismerheted

  • Mobiltelefon és laptop, utazásokhoz céges autó tartozik a pozícióhoz

  • Kiküldetés esetén pénzbeni juttatást, szállást és étkezést biztosítanak

  • Mindezt megkapod egy barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezetben

Munkavégzés helye:

  • Sződ (M0-tól 19 km)

  • Kiküldetés esetén multinacionális vállalatok telephelyei

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődősét, jelentkezzen rendszerünkön keresztül!