Állásajánlat: BACK OFFICE MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOMGBV-1114

Megbízónk Magyarország egyik vezető független, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatója.Számukra keresünk

BACK OFFICE MUNKATÁRS
munkakörbe
legalább 3 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel és tárgyalóképes, legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkező munkatársat, fejlődési lehetőséggel teli szakmai feladatok ellátására.

Feladatok:
  • Pénz- és értékpapírszámla mozgások könyvelése, ellenőrzése
  • Ügyfélmegbízások könyvelése és teljesítése
  • Nemzetközi Crossborder ügyletek elszámolása
  • Társasági események követése és könyvelése
  • Részvény, állampapír, kötvény ügyletek elszámolása, számlakivonatok egyeztetése
  • Jelentések küldése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Befektetési szolgáltatónál, pénzintézetnél, Back Office-ban szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Clavis rendszer, Word, Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest (III. Szépvölgyi irodapark)

Kérjük, a jelentkezéshez küldje el az alábbi dokumentumokat:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése