Állásajánlat: VÁLLALATI JOGÁSZ

Hivatkozási szám: MSTOVJOG-1114

Megbízónk egy amerikai háttérrel rendelkező, gáz- és olajtermelő vállalat, 15 éve vannak jelen a magyar piacon. A cég jelentős kutatási tevékenységet folytat, valamint a hazai földgáz kitermelés több, mint 10%-át adja.
Budapesti irodájukba keresünk munkatársat

VÁLLALATI JOGÁSZ
pozícióba.

Feladatok:
  • M&A tranzakciók teljeskörű jogi bonyolítása
  • Szerződések előkészítése, szerkesztése, véleményezése és jogi állásfoglalások kiadása főleg polgári jog, versenyjog, energiajog és kereskedelmi jog témakörökben magyar és angol nyelven
  • Cég jogi képviseletének ellátása hatóságok felé
  • Kapcsolattartás, együttműködés más szervezeti egységekkel, rendszeres jogi tanácsadás részükre
  • A vállalat képviselete peres és nem peres eljárásokban
  • Cégcsoporton belül felmerülő egyéb jogi kérdésekkel kapcsolatos jogszabályok változásainak folyamatos figyelemmel kísérése, valamint ehhez kapcsolódó szabályzatok, projektek és döntések jogi támogatása
  • Belső szabályzatok és dokumentumok előkészítése, betartása, betartatása
  • A vállalatot érintő jogszabályi környezet folyamatos figyelése, javaslattétel a jogszabályi megfelelőség biztosítására

Elvárások:
  • Jogi egyetemi végzettség jogász szakon, jogi szakvizsga
  • Minimum 5 éves tapasztalat nemzetközi ügyvédi irodánál,  vagy multinacionális vállalatnál
  • M&A tranzakciókkal kapcsolatos tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban is és írásban is)
  • Határozott fellépés, pontos precíz munkavégzés

Előny:
  • Orosz nyelvtudás
  • Olaj-, és gázipari tapasztalat
  • In-house tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

A munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen frissített angol és magyar nyelvű önéletrajza csatolásával!