Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTOLMNB-1113

Ügyfelünk, 25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő épületgépészeti termékek
gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég, Budapest és Pest megye területére keresi új
kollégáját

Területi képviselő

pozícióra.
Mindig is érdekelt a területi képviselői állás? Nem szeretnél hétfőtől péntekig az irodában ülni?
Szeretnél az építőipar kiemelkedő szereplőivel jó kapcsolatokat kialakítani?
Ha a változatos munkakörnyezet is inspiráló a számodra és még jól is kommunikálsz, valamint a fentiekre is igen a válaszod, akkor Téged keresünk!

Feladataid:
  • Épületgépészeti termékek forgalmazása
  • Területen töltött napok során kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, valamint új potenciális üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Irodai napok során (hétfő és péntek), ajánlatok írása és kezelése, vevői rendelések menedzselése, valamint adminisztrációs feladatok ellátása

Előny:
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Épületgépészeti ismeretek, vagy tapasztalatok

Juttatás:
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Fix alapbér + bónusz (félévente)

Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megye

Jelentkezéshez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!