Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOMNBF-1113

Több mint 10 éve működő magyar tulajdonú építőanyag kereskedő cég keres munkatársat
az alábbi munkakörben

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Főbb feladatok:
  • Cégünk termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása, szakmai támogatása
  • Meglévő ügyfelekkel és beszállító partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • Ajánlatok összeállítása, nyomon követése
  • Piaci trendek és információk figyelése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 1-5 év építőipari termékek terén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Teljesítményarányos bérezés (fix bér+jutalék)
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budakeszi és vonzáskörzete vagy Budapest, IV kerület (Újpest)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!