Állásajánlat: FULL STACK FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTFULLS-1110

Rendelkezel JavaScript és NodeJs ismeretekkel ?
Webfejlesztésben van már 3-5 éves szakmai tapasztalatod ?
Szívesen dolgoznál Budapest belvárosában ?

Amennyiben minden kérdésre Igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen épp Téged kereslek !

Mit lehet tudni Megbízónkról ?

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata . Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez partnerünk vállalata folyamatosan bővül, aminek eredményeként keresünk IT csapatukba ( 18 fős ) az alábbi munkakörbe új kollégákat  :

FULL STACK FEJLESZTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

    • A cég webalapú rendszerének továbbfejlesztése
    • Új webalapú rendszerek tervezése és kivitelezése
    • Projektfeladatok ellátása az informatikai csapat tagjaként

Abban az esetben Te vagy a tökéletes jelölt, ha …

    • NodeJs ,HTML, JavaScript  ismereted van
    • továbbá megvannak ezen ismereteid is:
    • CSS
    • HTTP- protokoll, CRUD és REST
    • Event- driven architektúra
    • MVC programtervezési minta
    • Újrahasznosítható és karbantartható kód készítését ás dokumentálást ismered
    • 3-5 éves webfejlesztői tapasztalatod van

Előnyt jelent, de nem elvárás, amennyiben …

    • Verziókezelő rendszerek ismereted van ( SVN, GIT )
    • Tesztvezérelt fejlesztésben való jártasságod van ( TDD, BDD )
    • WebSocket protokoll ismereted van
    • XML, JSON, JSONP technológiákban szerzett jártasságod van
    • SQL vagy NoSQL kezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezel ( Oracle, Redis, MongoDB )

Mit nyújt Neked a vállalat a pozícióért cserébe ?

    • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget, határozatlan idejű szerződéssel
    • Kiemelkedő alapbért
    • All u can move havi tagság biztosítása
    • Brill sportkártya a cég melletti edzőterembe
    • Keddenként gyümölcsnap
    • Céges relaxációs és játékszoba ( Ninteno Wii, Darts, Csocsó, Flabelos )
    • Napi bejárási támogatás Budapesten kívülről és hazautazás támogatás  100% -ban
    • Kompetencia fejlesztő külső és belső , szakmai képzések ,amit a cég finanszíroz számodra
    • Angol nyelvi képzések ( vállalaton belül , szerződött nyelviskolával )
    • Rendszeres csapatépítő események
    • Nyitottságot az egyedi megoldásokra , a szakmai fejlődésre és karrieredre, valamint kötetlen munkaidőt
    • Modern irodai környezetet  fiatalos, lendületes managementtel és előrelépési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület – Váci út

A jelentkezés módja:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, a rendszerünkön keresztül jelentkezz rá és már hívlak is! :)