Állásajánlat: KONTROLLING MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOKMNB-1108

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, multinacionális, kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalatcsoport. Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük kontrolling csapatuk új tagját

KONTROLLING MUNKATÁRS
munkakörbe.

Feladataid lesznek:
  • Elemzések, ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, tanácsadó cégekkel
  • Elő- és utókalkulációk készítése
  • Új folyamatok kidolgozása, bevezetése, ellenőrzése
  • Vállalatirányítási rendszer törzsadatainak karbantartása (cikkek, BOM, árak, partnerek stb.)

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (pénzügy/számvitel szakirány)
  • MS Office magas szintű ismerete (különösen Excel)
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Erős elemzőkészség, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Előny:
  • Hasonló pozícióban, termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Stabil vállalati háttér- A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Barátságos, vidám és profi csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Alapbérezés mellett cafeteria juttatás
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km

Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt- Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek.

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal!