Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

Hivatkozási szám: MSTSZALL-1106

A nemzetközi piacon stabil múlttal rendelkező Partnerünk minőségi szolgáltatást nyújt mind a közúti gyűjtő, mind pedig a teljes rakományok szállítása területén. Folyamatosan bővülő tevékenységükhöz keresünk megbízható, önálló munkavégzésre alkalmas kollégákat a következő pozícióra:

SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

AZ ÚJ KOLLÉGÁK FELADATAI:
  • Megbízói megrendelések teljesítése
  • Alvállalkozók felkutatása
  • Ajánlatok készítése
  • Megfelelő fuvareszköz és útvonal kiválasztása
  • Rakomány helyzetének folyamatos követése
  • Szükséges eszközök és engedélyek meglétének ellenőrzése
  • Feladatai közé tartozik a reklamációs folyamatok kezelése
  • Ügyviteli és adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁS:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ismeri a tevékenységre vonatkozó szabályokat
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Rendelkezik kapcsolatrendszerrel mind megbízói, mind pedig fuvarozói oldalon
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (német vagy egyéb nyelv ismerete előny)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, csapatszellem, stressz tűrő képesség
  • Gyors helyzetfelismerés és döntéshozó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil magyar vállalatnál
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Dunaharaszti

Elérhető bérezés:
Tapasztalattól függően: BRUTTÓ 450.000- 525.000 FT

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rendszerünkön keresztül!