Állásajánlat: SENIOR SZOFTVERTESZTELŐ

Hivatkozási szám: MSTAUTOM-1106

Ügyfelünk egy innovatív, folyamatosan bővülő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

SENIOR SZOFTVERTESZTELŐ

Milyen kihívásokkal fogsz találkozni?

  • Automata tesztelő eszköz kiválasztása és használatának meghonosítása a cégnél

  • Teszteset készítés specifikáció alapján

  • Manuális tesztelés automatizálása

  • Teszt szkriptek karbantartása és naprakészen tartása

  • Teszt eredmény validálása

  • Tesztforgatókönyvek összeállítása

  • Teszt stratégia készítése

  • Együttműködés fejlesztőkkel, termékgazdákkal, supporttal

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Legalább középfokú végzettség

  • Minimum 4-5 év releváns szakmai tapasztalat

  • Hatékony probléma megoldó képesség

  • AT eszközök ismerete (pl. Concordion, Arquillian, Selenium)

  • Webes technológiák ismerete: HTTP, REST, SOAP, HTML, JavaScript, XML, JSON

  • Angol nyelvtudás írásban

  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, precizitás

  • Rugalmasság változás orientált közegben

  • Magas szintű kommunikációs készség

Mit ajánl a cég?

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség egy fiatal csapatban

  • Ingyenes sportolási lehetőség

  • Nemzetközi háttér, felszerelt, modern munkahely

  • Szakirányú fejlődési lehetőség

  • Heti gyümölcsnap, relaxációs és játék szoba

  • Angol nyelvi képzés

  • Utazási támogatás

Előnyt jelent de NEM feltétel:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (bank, biztosító, követeléskezelő)

  • Docker, WildFly, Node.js, Ext JS tapasztalat

  • Redmine tapasztalat

  • CI eszközök ismerete (pl. Jenkins)

  • PL/SQL ismeretek

  • Git és Gitora ismeret

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!