Állásajánlat: ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI PROJEKTVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOEPUL-1105

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Saját műhelyükben vállalják a különféle elosztószekrények gyártását a legegyszerűbb lakáselosztóktól az épületautomatika elosztókon keresztül akár a 3200A-es sínes főelosztókig. Elosztószekrényeiket főként Schneider, Siemens, Rittal és ABB elemekkel építik. Az erősáramú és automatika szekrényeket a helyszínen telepítik, kábelezik és beüzemelik.

Létszámbővítés miatt keresünk csapatukba új munkatársat

ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI PROJEKTVEZETŐ
pozícióba.

Ez a munkakör folyamatos kihívást és fejlődési lehetőséget biztosít Önnek.

A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és ezzel egyéni terveit is megvalósítsa.

Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a modern irodai környezetnek, ügyfelünk, olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:
  • Tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Szerződés előkészítés
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Megnyert projektek levezetése
  • Projektek dokumentálása vállalatirányítási rendszerben
Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 1 éves épületautomatika területen szerzett projektvezetői gyakorlat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus és kreatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Meglévő ügyfélkör
  • Siemens épületautomatika termékpaletta ismerete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
Amit nyújtanak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, telefon, notebook (a céges autó és telefon magáncélra is használható)
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség (izgalmas, kihívást jelentő projektek, szakmai tanfolyamok, nyelvtanfolyam)
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerületében található a cég központja, a projektek elsősorban Budapest és vonzáskörzetében, de országosan is előfordulhatnak.
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzzal!