Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI PROJEKT MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTPROMA-1031

Szívesen dolgozna egy milliárdos építőipari cég alkalmazásában?

Van tapasztalata több milliárdos költségvetésű építőipari projektek menedzselésében?

Olyan munkáltatót keres, ahol lehetőséget kaphat arra, hogy Európa-szerte dolgozhasson kivitelezési projekteken?

Angol nyelvtudása magabiztos tárgyalási szintű?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen pont Önt keressük Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk magyar tulajdonban lévő, építőipari kivitelezéssel és üzemeltetéssel foglalkozó milliárdos vállalat. Csapatukba keresünk most szakembert, külföldi munkavégzéssel az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKTMENEDZSER

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Külföldi építőipari restaurálási és kivitelezési projektek menedzselése
  • Kapcsolattartás a hazai és a külföldi alvállalkozókkal
  • 2 fő építésvezető munkájának közvetlen irányítása
  • Beszerzési folyamatok menedzselése
  • Munkabiztonsági feltételek biztosítása
  • A teljesítési ütemterv biztosítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több milliárdos költségvetésű projekt menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Nyitott legyen külföld irányába (a cég 1,5-2 éves ciklusokban, külföldi projekteken dolgozik)

Előnyt jelent...

Amennyiben menedzselt már bármilyen restuarációs projektet, műemlék jellegű épület vonatkozásában

Juttatási csomag:

  • Valóban kiemelkedő és bejelentett bérezés
  • Külföldön tartózkodás esetén szállás és havi egyszeri hazautazás biztosítása
  • A kint tartózkodáshoz szükséges napi díj fizetése (a hónap minden napjára, nem csak munkanapokra)
  • Családdal történő kint tartózkodás támogatása

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül szakmai önéletrajzával!