Állásajánlat: PLC PROGRAMOZÓ

Hivatkozási szám: MSTPLCPR-1031

Megbízónk egy családias, magyar cég, amely egyedi célgépek, robotcellák tervezésével és gyártásával foglalkozik. Új csapatukba keresünk most az alábbi munkakörbe munkatársat:

PLC PROGRAMOZÓ

Milyen feladatok várják a szakembert?

  • A tervezett gépek PLC programjainak tervezése, program írása

  • Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Műszaki végzettség

  • PLC programozási ismeretek (Allen-Bradley, Siemens, Omron)

  • Ipari automatizálásban szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

  • Szakmai elhivatottság

  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez, de NEM feltétel:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Robotprogramozásban szerzett szakmai tapasztalat (Yaskawa-Motoman, Fanuc, KUKA)

  • Kamerás rendszerek, képfeldolgozó szoftverek ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Mit ajánl a cég?

Alapbér + 13. havi fizetés + bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

(Budapest keleti részéről a megközelítés 15-25 perc autóval, hévvel kicsit több)