Állásajánlat: VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTVILLA-1031

Megbízónk egy családias, magyar cég, amely egyedi célgépek, robotcellák tervezésével és gyártásával foglalkozik. Új csapatukba keresünk most az alábbi munkakörbe munkatársat:

VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Milyen feladatok várják a szakembert?

  • Egyedi célgépek villamos terveinek elkészítése (E-Plan)

  • Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása

  • Villamos kivitelezés támogatása

  • Tervezők és projekt vezető támogatása villamos kérdésekben

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Villamosmérnök végzettség

  • Villamos tervezésben szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • E-Plan ismerete

  • Szakmai elhivatottság

  • Szervezési készség

  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez, de NEM feltétel:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Pneumatikus rendszerek ismerete

  • Hajtásrendszerek ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Mit ajánl a cég?

Alapbér + 13. havi fizetés + bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

(Budapest keleti részéről a megközelítés 15-25 perc autóval, hévvel kicsit több)