Állásajánlat: KÖNNYŰHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTKNNYU-1025

Ügyfelünk egy külföldi tulajdonban lévő cégcsoport tagja, a saját területükön évek óta sikeresen működnek a magyar piacon.

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNNYŰHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Felsőfokú végzettség

  • Folyékony angol nyelvtudás (napi szintű használat)

  • Jármű értékesítésben - B2B területen- szerzett több éves tapasztalat, és eredmények

  • A járművek alapos ismerete, műszaki affinitás

  • Eredményorientált vezetői szemléletmód

  • Jó szervezőkészség, önállóság

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Értékesítői csapat szakmai támogatása, irányítása, motiválása

  • Havi targetek meghatározása az értékesítők számára, a targetek teljesítésének nyomonkövetése

  • Célkitűzések megvalósításában való aktív részvétel

  • Új értékesítési csatornák felkutatása

  • Ügyfél látogatások országosan (heti 1-2 nap)

Mit ajánl a Cég?

Alapbér + jutalékrendszer, valamint céges autó tartozik a pozícióhoz.

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá rendszerünkön keresztül!