Állásajánlat: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (RENDEZVÉNYLOGISZTIKA ÉS KÖLTÖZTETÉS)

Hivatkozási szám: MSTOLOKO-1019

Rendelkezel néhány év logisztikai tapasztalattal, de mozgalmasabb feladatokra vágysz, szeretnél kiszabadulni az irodából? Érdekel a rendezvények, kiállítások, konferenciák világa és nem szeretnél a munkahelyeden unatkozni? Esetleg megismernél néhány speciálisabb logisztikai területet?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, az alábbi lehetőség PONT NEKED szól!

Megbízónk nagy múlttal rendelkező szállítmányozó vállalat. A szállítmányozás teljes területét lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Csapatukba keresünk most

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (RENDEZVÉNYLOGISZTIKA ÉS KÖLTÖZTETÉS)
pozícióba munkatársat.

Ezek a feladatok várnak Rád:
  • A megrendezett kiállítások teljeskörű koordinálása logisztika tekintetében az igény beérkezésétől egészen a lebonyolításig
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatkészítés és annak utókövetése
  • Megrendelések kezelése, fuvarszervezés
  • A megbízás lebonyolításának koordinálása a helyszínen - vagyis láthatod, hogy a szervezésed eredményeként hogyan valósul meg az adott esemény
  • Számlázás és egyéb adminisztratív feladatok
  • Reklamációk kezelése
  • Koordináció és kommunikáció a társosztályokkal rendezvénylogisztikai és költöztetési feladatokra vonatkozóan egyaránt
  • Az iroda és a rendezvény helyszíne közötti ingázás (Budapest - cég központja között)

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás, fuvarszervezés területén (preferáltan légi és tengeri területen, de akár közúti tapasztalattal is várjuk jelentkezésed!)
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt - a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, illetve a külföldről érkező szállítmányok koordinálása napi feladatot jelent
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyon fontos, hogy jó szervezőképességgel, kommunikációval, kreativitással rendelkezz, hiszen egy kézben kell tartanod a megbízásokat projekt szinten
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Saját autó - bár a cég rendelkezik felvehető céges autókkal, de ezek korlátozott kapacitással elérhetőek

Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz igazodó alap bérezés, mellette kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek, családias csapat, modern irodai környezet
  • Izgalmas, mozgalmas feladatok
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
  • Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok, illetve saját autóval való bejárás támogatása
  • Kulcsos autó biztosítása a két telephely között

Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Budapest déli részéhez közel (Iroda) és Budapest (Rendezvény helyszín)

  • Jelentkezéshez küldd el frissített magyar nyelvű nyelvű önéletrajzodat!