Állásajánlat: KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ / Budapest

Állásajánlat: KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ
Hivatkozási szám: MSTKERES-1017

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 27 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Budapest Észak-pesti régiójába.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Ajánlatadás,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség ÉS 2-3 év kiskereskedelmi tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében VAGY
  • Pályakezdők villanyszerelői végzettséggel
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes a fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll:
  • Cafeteria,
  • Mozgó bér,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkanapok hétfőtől péntekig tartanak,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott