Állásajánlat: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOMERN-1016

Ügyfelünk Európa egyik vezető prémium szivattyú gyártó és forgalmazó vállalata. Közel 30 éve vannak jelen Magyarországon, saját telephellyel rendelkeznek. Az épülettechnika, vízgazdálkodás és az ipar, közművek területén kiváló termékeket és rendszer-megoldásokat, szolgáltatásokat kínálnak, amellyel teljes körűen támogatják és szolgálják ki partnereiket.

Folyamatosan bővülnek, ezért keresünk most számukra
MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
kollégát a Közmű üzletágukba.

Feladatok:
  • A cég által forgalmazott berendezések, alkalmazások, és szolgáltatások értékesítése az adott régióban
  • A meglévő, valamint új ügyfelek rendszeres látogatása, kapcsolattartás a kiemelt és fontos ügyfelekkel, műszaki szaktanácsadás és értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Részvétel műszaki kiválasztásban és tervezésben, műszaki megoldások és ajánlatok kidolgozása
  • Az értékesítési és műszaki támogatás folyamatos biztosítása az ügyfeleknek, műszaki tanácsadás
  • Együttműködés az alkalmazástechnikai mérnökökkel és a vevőszolgálattal
  • Aktív részvétel helyi és országos rendezvényeken, vevői bemutatók szervezése és megtartása
  • Berendezésekhez kapcsolódó szerviz tevékenységek támogatása
Elvárások:
  • 3 év szakmai tapasztalat műszaki értékesítés területén- ideális esetben közüzemi, ipari, vagy épületgépészeti értékesítésben VAGY 3 év tapasztalat valamilyen mérnöki területen
  • Főiskolai/ egyetemi végzettség releváns műszaki területen: gépészmérnök/ építőmérnök/ környezetvédelmi mérnök/ biomérnök/ vegyészmérnök/ műszaki menedzser
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Fontos, hogy jól kommunikáló, nyitott személyiség legyél, hiszen ügyfelekkel fogsz találkozni napi szinten
  • Jó előadói, meggyőzési képesség
  • Alkalmasság hosszútávú üzleti kapcsolatok kialakítására és fenntartására
  • Kitartás és rugalmasság, eredményorientált, magabiztos fellépés
  • Kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás műszaki és kereskedelmi területeken
Előny:
  • Vízellátási- és szennyvíz elvezetési és kezelési rendszerek ismerete
Amit kínálnak:
  • Erősen támogatott személyes fejlődési lehetőség- Folyamatos szakmai képzések, mentorálás
  • Stabil vállalati háttér és stabil alapokon növekvő terület
  • Jó munkahelyi légkör egy dinamikus csapatban- régóta együtt dolgozó kollégák közé fogsz bekerülni, akik maximálisan fognak támogatni Téged
  • Változatos, magas hozzáadott értékű feladat, elérhető célkitűzésekkel
  • Alapbér mellett kiemelkedő havi mozgóbér és választható cafeteria
  • Cégautó korlátlan magánhasználattal
Munkavégzés helye:
  • Törökbálinton található a központ, ügyfél látogatások- Budapest és Kelet- Magyarország
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezz!