Állásajánlat: EXPORT SALES ASSZISZTENS (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

Hivatkozási szám: MSTOEXPA-1012

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:
EXPORT SALES ASSZISZTENS (ÉDESIPARI GYÁRTÓCÉG)

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az export vevőkkel
  • Az értékesítési folyamatok (megrendelések, szállítások) koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal: termeléssel, raktárral, minőségbiztosítással
  • Key Account Manager és Értékesítési Vezető kollégák munkájának támogatása
  • Árajánlatok és tender dokumentációk előkészítése
  • Piacfigyelés, árelemzés, adatok elemzése és statisztika készítés
  • Kintlevőségkezelés
  • Árlisták adatainak ellenőrzése és szükséges módosításának jelzése az illetékes felé
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat hasonló asszisztensi pozícióban, FMCG szektor sales területén
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, hiszen a külföldi partnerekkel és a cég vezetőségével angolul fog tudni kommunikálni
  • Erős felhasználói szintű Excel tudás (Pivot táblák, függvények ismerete)
  • A részletek iránti figyelem, jó elemzőképesség
  • Proaktivitás
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálnak:
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Multinacionális háttér- Ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Alapbérezés mellett választható cafeteria
  • Modern, exkluzív irodai környezet

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- M3-as metróvonal könnyedén megközelíthetőek

  • Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű frissített önéletrajzát!