Állásajánlat: ÉPÍTÉSVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉSI PROJEKTEK) / Pest megye

Állásajánlat: ÉPÍTÉSVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉSI PROJEKTEK)
Hivatkozási szám: MSTMUVEZ-1012

Ügyfelünk több, mint 20 éves múlttal rendelkező generálkivitelező cég, a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője, akik már többször is elnyerték a Business Superbrands elismerést.
Vállalatuk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára.
Elkötelezett munkatársakat keresnek, akik hozzájuk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak.

Jelenleg Budapesten és környékén végeznek kivitelezési munkálatokat, ezért a projektmegvalósító csapatukba keresünk számukra ÉPÍTÉSVEZETŐ (MAGASÉPÍTÉSI PROJEKTEK) pozícióba új munkatársat, aki 5-10, de a projekttől függően akár 80-100 fő fizikai állományt is irányíthat.

Projekthelyszínek: Budapest és Gödöllő

Feladatok:

  • A dolgozók fel- és levonulásának megtervezése, lebonyolítása,
  • Az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása,
  • A fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése,
  • Anyagmozgások rögzítése a raktári programban,
  • Mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása,
  • Az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása,
  • Naprakész adminisztráció vezetése,
  • Folyamatos minőségellenőrzés az építkezés során.

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat magasépítés és generálkivitelezés területen,
  • Legalább 2 éves tapasztalat fizikai dolgozók irányításában,
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség, rugalmasság, terhelhetőség,
  • Jó szervezőkészség.

Előnyök:

  • Magasépítő technikumi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Változatos, izgalmas szakmai feladatok,
  • Versenyképes fizetés, projektek után járó prémium, amely - tapasztalattól függően - az éves bér 20-30%-át is jelentheti.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Építőmunka / Földmunka