Állásajánlat: MEZŐGAZDASÁGI TERMÉKFEJLESZTÉSI IGAZGATÓ (ZÖLDSÉGFÉLÉK NEMESÍTÉSE)

Hivatkozási szám: MSTOTEIG-1001

Megbízónk több évtizedes, piacvezető múlttal rendelkező vállalat a zöldségnemesítés és vetőmag értékesítés területén. Céljuk a minőségi genetika megőrzése GMO mentes nemesítési módszerekkel, melynek érdekében innovatív módon igyekeznek fejleszteni a nemesítési folyamatokat. A nemesítési rendszerük eredményes működtetéséhez és fejlesztéséhez munkatársat keresünk számukra

MEZŐGAZDASÁGI TERMÉKFEJLESZTÉSI IGAZGATÓ (ZÖLDSÉGFÉLÉK NEMESÍTÉSE)
munkakörbe.

Feladatok:
  • A nemesítési csoportok (paprika, uborka, dinnye és borsó), és a hozzá tartozó laborok irányítása, fejlesztése - összesen kb. 40-45 fő munkájának napi szintű koordinálása
  • Modern nemesítési technológiák és biotechnológiai módszerek adaptálása - a meglévő rendszerek üzemeltetése mellett kiemelt fontosságú az innovációra való nyitottság, az újítások bevezetése
  • Nemesítési utánpótlás megszervezése
  • Gyors, hatékony és versenyképes fajtakibocsátás
  • Stratégiai nemesítési irányok kialakítása
  • A nemesítési csoportok helyszíneinek rendszeres látogatása (Kecskemét, Budapest, Hatvan vonzáskörzetében)

Elvárások:
  • Kertészmérnök, agrármérnök, vagy genetikai szakmérnök végzettség
  • Nemesítési tevékenységben szerzett legalább 5 éves gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat, vagy erős vezetői affinitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban - küldöldi partnerekkel kapcsolattartás szóban és írásban; konferenciákon, szakmai rendezvényeken a cég képviselete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő, továbbá döntéshozatali képesség
  • Proaktív és kreatív gondolkodás

Előnyök:
  • A szakterületen folytatott PhD tanulmányok
  • Külföldi tanulmány vagy szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag: gépjármű a munkavégzéshez, versenyképes alkalmazotti alapbér + cafetéria + kiemelkedő prémium lehetőség
  • Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Lendületes, újító gondolatokra nyitott csapat

Munkavégzés helye:  Kecskemét, eseti jelleggel Budapest és Hatvan vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el frissített önéletrajzát!