Állásajánlat: ELŐSZÉRIA LOGISZTIKUS ÉS DISZPONENS ( AUTÓIPAR )

Hivatkozási szám: MSTELOSZ-0927

ELŐSZÉRIA LOGISZTIKUS ÉS DISZPONENS ( autóipari területen, Bács-Kiskun megye )

Kiemelt autóipari , spanyol gyártó Partnerünk ELŐSZÉRIA LOGISZTIKUS ÉS DISZPONENS pozícióba kollégát keres Kecskemét környékére

Ön szeretne….

    •  egy olyan innovatív TIER-1es autóipari gyártónál dolgozni, ahol a Mercedes, a Ford és a Jaguar prémium termékeit gyártják ?
    •  a logisztikai csapat aktív tagja lenni ?
    •  vevőivel, beszállítóival napi szinten kapcsolatot tartani pozíciójában, emellett aktívan beszél angolul is ?
    •  egy olyan európai cégnél dolgozni, ahol a szakember megbecsült tagja a csapatnak és foglalkoznak a szakmai fejlődésével?

…ha a válasza a fenti kérdésekre IGEN, akkor kérem  JELENTKEZZEN!

Milyen feladatokat fog ellátni a Kolléga ?

    • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
    • A szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása
    • Alapanyag és biztonsági készletek figyelése, készletoptimalizálás
    • Szállítási időpontok egyeztetése, fuvarszervezés
    • Kiszállítási tervek készítése és egyeztetése az ügyfelekkel
    • Beszállítói és vevői reklamáció kezelése
    • A logisztikai vezető munkájának napi szintű támogatása
    • Együttműködés a csapattal ( az új kolléga a 6 fős, fiatalos csapat tagja lenne )

Milyen elvárásoknak kell megfelelni a pozíció kapcsán?

    • Kommunikációképes angol nyelvtudás, amit tud használni szóban és írásban egyaránt
    • MS-Office felhasználói szintű ismeretei
    • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre is
    • Tárgyalási készség, magabiztos fellépés
    • Műszaki affinitás
    • Proaktív hozzáállás

Mit tud nyújtani Önnek Cég?

    • Kiemelkedő alapbért
    • Cafeteria juttatást ( br. 540.000 HUF / év ,szabadon választható elemekkel )
    • Egészségpénztári juttatást
    • Ingyenes edzőterem használatot
    • Bejárási támogatást
    • Céges mobiltelefont és laptopot saját használatra is
    • Azonnali munkakezdési lehetőséget
    • Betanulási lehetőséget

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem jelentkezzen  önéletrajzával a rendszerünkön keresztül !