Állásajánlat: FULL STACK FEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: FULL STACK FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: MSTFEJLE-0924

Partnerünk az ország kiemelkedő és meghatározó, szórakoztató egységek ( fitness központ, mozi, játszóház) kialakításával és működtetésével foglalkozó komplexum, közel 20 éve vannak jelen a hazai piacon. Dinamikus csapatukba keresünk most legalább 1 éves PHP fejlesztői tapasztalattal szakembert az alábbi pozícióba:

FULL STACK FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság
  • Jártasság kliens oldali technológiákban(HTML, CSS3, Javascript)
  • Legalább egy éves PHP programozói tapasztalat
  • Objektumorientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete( pl. Symfony, Laravel)
  • GIT verziókezelő ismerete

Előnyök:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlat automatizált unit tesztelésben
  • Design patterned átfogó ismerete és gyakorlati alkalmazása

Juttatások, ajánlat:

  • Piacképes alapbér + cafetéria
  • Szakképzett mentor segíti a betanulási folyamatot
  • Modern környezet, eszközök
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!
  • Munkavégzés helye: XII. kerület

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Pozíciószint:

  • Beosztott