Állásajánlat: TERMELÉSI MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) / Pest megye

Állásajánlat: TERMELÉSI MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)
Hivatkozási szám: MSTGEPES-0903

GÉPÉSZMÉRNÖKÖK FIGYELEM!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretne folyamatosan komplex műszaki problémákon dolgozni olyan környezetben, ahol a munkáját megbecsülik?
De úgy érzi, hogy nem használják ki az Önben rejlő képességeket, ami miatt szakmai fejlődése zsákutcába jutott?
Ebben a pozícióban lehetősége van rá, hogy amit szeretne, valóra váljon!

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

Az idei évben a szakmai mérnöki csapat bővülés előtt áll, ezért számukra keresünk most olyan mérnököt, akinek kiemelt célja a folyamatos és hatékony gyártás biztosítása.

A pozíció megnevezése: TERMELÉSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Termelési folyamatok támogatása,
  • Gyártási folyamatok meghatározása és a hozzá kapcsolódó szerelési utasítások kezelése,
  • A gyártáshoz szükséges szerszámok/gépek igényének felmérése és beszerzésük során támogatás biztosítása,
  • Termékváltoztatások kezelése, új termékhez kapcsolódó folyamatok bevezetése,
  • Felmerülő termelési problémák megoldása,
  • Szoros munkakapcsolat kialakítása a tervező mérnökökkel és a más osztályok dolgozóival,
  • Hatékonyságjavító projektekben való folyamatos közreműködés,
  • Mérnöki változtatások kezelése, felügyelete,
  • KIR/MIR/MEBIR (Környezetirányítási, Munkahelyi egészségvédelem- és biztonságirányítási, Minőségirányítási rendszer) tudomásul vétele, illetve a rendszer követelményeinek betartása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat gyártástámogatóként vagy tervezőként gyártó cégben,
  • Mechanikai összeszerelési tapasztalat,
  • A modern termelési filozófiák ismerete és alkalmazása (8D, Lean),
  • Tapasztalat 3D készüléktervezési szoftverben,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt - mindennapi munkavégzéshez szükséges,
  • Windows Office programok ismerete.

Előnyök:

  • ProE ismeret előny,
  • SAP ismeret előny,
  • Six sigma ismeret előny.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos felelősség, problémamegoldási lehetőség,
  • Skandináv kultúra várja a leendő munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia

Pozíciószint:

  • Beosztott