Állásajánlat: DELPHI FEJLESZTŐ / Budapest

Állásajánlat: DELPHI FEJLESZTŐ
Hivatkozási szám: MSTDELPH-0830

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

DELPHI FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Delphi fejlesztési feladatok megoldása specifikáció alapján csapatban,
  • Kisebb fejlesztések önálló megvalósítása,
  • Hibakeresés, javítóscriptek készítése,
  • Fejlesztő tesztek végrehajtása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat Delphi programozásban,
  • Magas szintű Firebird adatbázis, SQL ismeret,
  • SVN ismeretek,
  • Gyakorlat Borland Delphi fejlesztő környezetben,
  • Szakmai angol ismeret elsősorban írásban.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Oracle/ PostgreSQL,
  • HTML ismeretek,
  • Web-es technológiák ismerete,
  • Pénzügyi ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Pozíciószint:

  • Beosztott